Single blog post

6 tasuta pilditöötlusprogrammi turundajale

Free best online photo editorsTihti kuulen, et kliendil on "vaja pilti lõigata, aga photoshop'i ei ole arvutis". Pakun välja rea tasuta alternatiive selle probleemi lahendamiseks. 

Põhimõtteliselt on kahte tüüpi valikud: otse veebibrauseris töötavad ja allalaetavad installeeritavad programmid. Veebibrauseris töötavad on eriti mugavad, sest saad hops kohe kasutama hakata. Aga proovige ise.

 
Veebipõhised pilditöötlusprogrammid

Adobe Photoshop Express
**** Klassika. Sellesama kuulsa Photoshopi tasuta brauseriversioon võimaldab teha mitmeid põhilisi tegevusi piltidega: lõigata, vähendada, keerata, teravustada, tonaalsust muuta jne jne. Samuti saad installeerida drag-drop liidese, et failid hiirega otse aknasse sikutada ja üles laadida. Väikeseks miinuseks asjaolu, et pead endale kasutajakonto registreerima.

Adobe Photoshop Express

Mitte just kõige värskem Photoshop Online tutvustusvideo:

 
Pixlr
***** Autori lemmik – kiire, mugav ja funktsionaalne. Pixlr avaneb hetkega, sisselogimist ei nõua. Töötlemine toimub ilmselt lokaalselt, sest ka suure failiga toimub kõik kiirelt, ei mingit pikka üleslaadimist vms. Väga funktsionaalne ja kiirelt haaratav, eriti neile kel Photoshop tuttav.

pixlr

 
Sumopaint
**** Photoshopilik, funktsionaalne, kiire. Ka siin ei nõuta sisselogimist. Sarnaselt eelmisele on siin püütud Photoshop'i imiteerida. Kohati küll tundus, et veidi bugine.

Sumopaint

 
Picnik
** Lihtne, lihtne, lihtne. Sisselogimist ei nõua. Põhiline funktsionaalsus on keeramine, lõikamine, vähendamine, teravustamine jms elementaarne.

Picnik

 
Installeeritavad pilditöötlusprogrammid

GIMP
Kuulsaim vabavaraline pilditöötlustarkvara võimaldab pea kõike mis Photoshop.

GIMP

 
Faststone Image Viewer

See on eelkõige piltide lappamiseks mugav programm. Siiski on temaga mõnus ka näiteks kaustatäis pilte ühe korraga väiksemaks lasta vms. Väga mõnusa kasutajaliidesega. Alternatiiviks on näiteks Picasa.

FastStone Image Viewer

Kui sa siit ikkagi midagi meelepärast ei leidnud – guugelda juurde. Kui meeldis, siis jaga sõpradega :)

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust