Single blog post

Blogikataloogid blog.tr.ee, blogs.station.ee & news24.ee

BlogikataloogidÜks viis oma blogi levitada on lasta sattuda sellele juhuslikult läbi otsingute, kommenteerida või olla kommenteeritud teistes blogides jms. Üha enam levivad ka automaatsed eestikeelsed blogikataloogid – blog.tr.ee, blogs.station.ee ja news24.ee. Kui soovid olla kursis Eesti blogosfääris toimuvaga või oma blogiga rohkem nähtav olla on need just sobivad kohad.

 
Idee

Blogikataloogid kuvavad reeglina ajalises järjestuses kõigi liitunud blogide sissekandeid,  ka teemakategooriatena.  Liitumine on imelihtne, tavaliselt tuleb sisestada vaid oma blogi aadress. Ka OKIA blogi on kõigi nende keskkondadega liitunud.

blog.station.ee

 
Eestikeelsed blogikataloogid

blog.tr.eeblog.tr.ee
Tuntuim, liitunud blogisid üle 3500 ja kogu saidi nädala unikaalseid külastajaid (Unique Users) 3000+. Esilehel vasakul on sissekanded ajalises järjestuses, keskel viimase aja populaarsemad teemad, paremal kategooriad. Veidi häiriva elemendina on seal hakanud domineerima kollane blogindus (a la inno-irja), samuti poliitiline ärapanemine ja lehe natuke vanaldane välimus, aga  tegu siiski mugava ja kiire lahendusega, soovitan kindlasti oma blogiga liituda.
 

 

BLOGS.Station.eeblogs.station.ee
Kahtlemata innovaatilisim blogikataloog Eestis oskab lisaks tavalisele esitusele eristada inimeste, organisatsioonide ja kohtade nimesid, kuvada sissekandeid kaardile, näidata sissekannete pilte ülevaatlikult ühel lehel jne. Koondab ca 8000 aktiivse blogi sissekandeid (statistika). Kindlasti on veel arenemisruumi, OKIA osalebki partnerina selle arendamises.

Edit: tänaseks on avatud ka uus jaotus Eesti äriblogidele: ariblogi.station.ee

 

 

 

news24.eenews24.ee
Vähem tuntud ajalehelikku layouti pakkuv blogiportaal. Kiirus on vast peamine mis selle saidi puhul veidi "silma kriibib" (cachemine abiks?). Natuke ka kirjuvõitu igapäevaseks tarbimiseks, aga teistmoodi lähenemine on samas vaheldust pakkuv.

 

 

 
Välismaised blogikataloogid

Näiteks Google Blog Search. Omamoodi kasutab blogide sisu neid uudistega miksides ära ka värskeltavatud DailyPerfect. Olete oodatud urle koos väikese kirjeldusega kommentaaridesse lisama.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!