Single blog post

DailyPerfect.com: Skype-poiste uus start-up

DailyPerfect.comSkype-poiste investeerimisfirma Ambient Sound Investments (ASI) avas hiljuti uue huvitava rakenduse (haakub hästi minu äsjase veebi tulevikust ja semantikast rääkiva Web 3.0 artikliga) nimega www.dailyperfect.com

Asja idee on huvitav: sisestad oma nime, süsteem vaatab internetist sinu kohta käivat infot (nn digitaalne jalajälg) ning pakub selle alusel sulle lugemismaterjali (värskeid uudiseid jms). Saad valida ka näiteks ainult eestikeelsed uudised. Kindlasti on arenguruumi – mulle soovitati muuhulgas teemat " Venezuelan Association of North American Schools" – aga küll ta paraneb ja areneb. Idee on innovaatiline ja mina isiklikult usun siiralt sellistesse ettevõtmistesse. Lahe, tuult tiibadesse!

Proovi sisestada enda, mõne oma sõbra või kuulsuse nimi, vaata mis juhtub.

DailyPerfect.com screenshot

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!