Single blog post

{Disainisahtel} Inspireeriv töökeskkond (osa 2)

Disainisahtel

Artikli esimeses osas rääkisime loovatest kontoritest laias maailmas. Hiljuti kolisime koos reklaamiagentuuriga Tank uude kontorisse Baltika Kvartalis. Ikka selleks, et keskkond, kus sa viibid suure osa oma ärkveloleku ajast, oleks maksimaalselt inspireeriv ja sõbralik.

Avar pind, 4,5m laekõrgust, täismõõdus köök ja kohvik, teine korrus puhkealaga, dzungel jänkuga, kalabassein, raamatukogu, fotostuudio, google-box, hunnik sohvasid, rohkelt hööveldamata puitu, betooni ja roostes metalli koostöös põneva valgustusega jne.

Üleskutse veelkord: artikli kolmandas osas vaataks meeleldi lahedaid Eesti kontoreid. Saada link piltidele aadressile kaupo ät okia punkt ee. Hetkel on olemas 5-6 vahva kontori pildid.

Sisekujunduse autor Tiina Teng, fotod Kaupo Kalda. Landscape-pildid saab ka suuremaks klikkida.

Peale pikka päeva on köögis mõnus segadus. Hommikuks on ööhaldjas jälle kõik korda teinud.

Alguses oli kõik selline.

Vaata ka Tanki veebist “Der TANK CVI“.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!