Single blog post

Eesti Internetikonkurss 2009 tunnustus

Eesti Internetiauhinnad 2009Eile toimus Best Internet kongressi raames Eesti esimene "Internetikonkurss 2009" auhinnagaala, korraldajaks Best Marketing ja ADC*Estonia. Reklaamikonkursi Kuldmuna Interneti-kategooria ei olnud selgelt eesmärki täitev, sest zhürii ei koosnenud internetispetsialistidest ning liigne tähelepanu oli vaid disainil. Seetõttu ammu oodatud uus konkurss.

OKIA esitas esimeseks katsetuseks ühe töö: www.wris.ee ning sai ka auhinnalise III koha omas kategoorias. Žürii kommentaar: „Sisaldab endas kolmandate osapoolte aplikatsioone. Reisisait, millest teised reisifirmad võiksid õppida ehk benchmark. Pole lahtiseid otsi, kõigele on mõeldud.“

Eesti Internetikonkurss 2009, Kaupo Kalda, OKIALisaks minu kommentaar: heaks tulemuseks ei piisa heast veebifirmast, ka klient peab tahtma ja viitsima kaasa mõelda, algusest lõpuni ning ka hiljem arenduse ning turunduse käigus. Wris on hea näide kus meeskond on innovatiivne, valmis katsetama uusi asju ja jätkuvalt energiat täis. See ei ole öeldud ütlemise pärast, meil 13 aastat kogemust selja taga.

Palju õnne Katri, Dajana, Ragmar @ WRIS ja Mikko, Kristo, Mehis, Silver ning mina ise @ OKIA!  :)

Loodetavasti saab sellest konkursist hea traditsioon, järgmine aasta oleme valmis juba suuremalt kaasa lööma. Kummardus korraldajatele ja konkurentidele.


Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!