Single blog post

Eesti Vabariigi President käis rääkimas loomemajandusest

Eesti Vabariigi PresidentTäna külastasid meid Eesti Vabariigi President härra Toomas Hendrik Ilves ja proua Evelin Ilves.

Presidendipaar külastas Baltikat, Loomeinkubaatorit ja Tanki/OKIA't. Rääkisime kohvilauas loomemajandusest, sellest, et iga ettevõtte sisendiks peaks alati olema kõigepealt loovus ning innovatsioon. Mulle meeldis Joeli perspektiivipööramine, kus võimaliku skeemina võetaks hoopis härra President kaasa loomeekspordi visiitidele, mitte ärimehed ei kurseeriks riigijuhi järel. Olgu selleks Aasia või muud turud. Näiteks. President on igati valmis sedasorti ühisprojekte kuulama ning neis ka osalema, aitama Eesti loomemajandust maailmale paremini tutvustada ning leidma oma esindusvisiitidele sügavamat tähendust. Loovinimeste ülesanne on muidugi sellekohaseid häid ideid genereerida.

Heameel on ka tõdeda, et meie presidendi äsjavalminud uus koduleht teeb kaasaegse üldmulje, soliidsuse ja lihtsa infostruktuuriga silmad ette nii ida-, lõuna- kui põhjanaabrite omadele, nende Facebooki kommunikatsioon samuti. Seda mitte ärapanemise mõttes, vaid indikaatorina (ühena paljudest) kui valdkonna heast tasemest ning ekspordiperspektiivist.

President @ OKIA

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!