Single blog post

Facebookis alustas Veebiklubi

Veebiklubi | Logo by Tajo OjaÄsjalõppenud Eesti Internetikonkursil torkas silma, et paljud head tööd ei jõudnudki konkursile. Samuti on veebiinimestel ja ka turundajatel suhteliselt vähe omavahelist suhtlemist, veebiteemadel. Täna on sarnast ülesannet täitnud vana hea sait pixel.ee, kuid tundub, et on aeg kommunikatsiooniringi laiendada.

Selle lünga täitmiseks võtsid ühel sügisesel nädalavahetusel Kaupo Kalda ja Marko Saue end kokku ning asutasid Facebooki avarustesse "Veebiklubi", kuhu on eelkõige oodatud screenshottidena (et oleks hea kiire albumipõhine ülevaade tulevaste konkursside tarbeks) ägedad uued eestist pärit veebitööd, aga ka sellealane diskussioon, näiteid välismaalt jms. Ühesõnaga klubi, mis on eesmärgistatud eesti veebinduse ühisele arendamisele ja kaunite tööde/heade tegijate esiletõstmisele. 

Agentuurid: kuna kohalikud tööd palume edastada screenshottidega, et tekiks korralik galerii albumisse ning samuti oleks hea, et kõik klubi liikmed neid oma FB seinal näeksid – määrake endast keegi esindajaks ning esitage taotlus Veebiklubi administraatoriks saamisele. Näiteks FB postkasti "Kaupo Kalda" nimele.

Turundajad/kliendid: see koht on kõigile. Inspiratsiooniks, diskussiooniks, silmaringi laiendamiseks.

Veebiklubi logo tegi Tajo Oja. Aadress facebook.com/veebiklubi

Veebiklubi

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!