Single blog post

Kaamos Kinnisvara uus projektiveeb on väärikas ja töötab hästi

Kaamos Kinnisvara ehitab aadressile Soo 40 uut kena kortermaja. Selle ja ka tulevaste projektide jaoks töötasime välja elegantse visuaaliga koduleheformaadi.

kaamos-soo40-macbook

www.kaamos.ee/soo40

Eesmärk on anda objektist kena selge ülevaade, tõsta väärikalt esile maja ise ning olla peamiseks müügikanaliks. Ükskõik, milliselt ekraanilt – arvutist, tahvlist või mobiilist. Kaunid ja detailsed pildid on 3D, aitas teha Kuvaja. Kliendi hinnangul töötab veeb väga hästi ja müük sujub suurepäraselt.

"Täielikult skaleeruva formaadi kasutamine Soo 40 kodulehe valmistamisel oli meie jaoks esmakordne. Leiame, et see on väga uuenduslik ja oleme tulemusega rahul. Samuti on positiivne tagasiside tulnud klientidelt, kes on korteriostu kodulehel oleva info alusel teinud – kõik on lihtne, loogiline ja hästi ülevaatlik. Plaanis on ka meie järgnevad arendusobjektide kodulehed teha samas formaadis ning sarnase ülesehitusega.

Ivar Vahter, Kaamos Kinnisvara"

Aitäh Ivar ja Louis Kaamos Kinnisvarast, aitäh Siim Kuvaja'st, aitäh Olga, Märt, Kaarel, Tiit, Tauno ja Kaupo OKIA'st. Just selliste inimestega valmivad suurepärased asjad :)

kaamos-iphone5s

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust