Single blog post

Kiired ajad OKIA’s

See pilt illustreerib meid hästi – innovaatika, esteetika, jõud, kiirus, kindel siht :) Kuna me pole jõudnud sisuliselt 2 nädalat blogida anname märku, et kõik on elus terved ja põhjuseks pidevalt ja kiiresti suurenev töökoormus. Blogimisega jätkame lähiajal tõsisemalt, loodetavasti juba järgmisel nädalal.

Speed

Mida me aga jõuame teha on anda väikeseid näpunäiteid ja vahvaid viiteid meie Facebooki lehel. Mine kae ise facebook.com/okia.ee, märgi end meie fänniks ja suhtle kaasa.

Lähiajal hakkame oma meeskonda ka laiendama, kuulutame välja rea vakantseid töökohti (head LAMP programmeerijad, disainerid, html-gurud, loovjuht, projektijuht) kuhu hakkame oma ala tipptegijaid otsima. Kohad ikka meie vahvas kontoris, ägedate klientide ja ambitsioonika tiimiga. Kui juba soovi sel teemal suhelda > job@okia.ee abiks.

Siia lõppu aga 5 enimloetud artiklit meie blogis viimase 3 kuu jooksul. On selgelt näha, et Facebooki praktiliste teemade vastu on jätkuvalt kõrgendatud huvi.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!