Single blog post

Koduleht Araabia Ühendemiraatidesse: Shelf Drilling

Screen Shot 2014-09-05 at 13.30.17OKIA üks eksootilisemaid veebiprojekte viib meid Araabia Ühendemiraatidesse. Mõni aeg tagasi valmis nimelt ühe võimsa – 12 riigis 38 naftapuurtorni omava – ettevõtte koduleht. Veebileht on eelkõige korporatiivne ja investoritele suunatud. 

Vaata www.shelfdrilling.com

Kliendi kommentaar:

“Shelf Drilling on nafta puurimisega tegelev ettevõte, mille platvormid asuvad hetkel 12 riigis Kagu-Aasias, Indias, Lääne-Aafrikas ja Lähis-Ida piirkonnas. Pärast eraldumist suurest emafirmast oli meie veebileht üsna lakooniline ning meil puudus kontroll selle haldamise üle. Kui hakkasime mõtlema uue veebi loomise peale, leidsime, et miks mitte anda võimalus mõnele Eesti firmale.

Oma valikut ei pidanud me kordagi kahetsema, kuna koostöö OKIAga sujus üle ootuste hästi. Siinkohal on oluline märkida, et Shelf Drillingu peakontor asub Dubais ning kogu suhtlus käis läbi Skype’i vestluste ja emailide ning mitte kordagi füüsiliselt kokku saamata. Kalle ja Mikko olid ülimalt professionaalsed tulles alati vastu meie ootustele ning seejuures olles laitmatult kiired, täpsed ning loovad. Oleme oma uue kodulehega olnud üleval juba paar kuud ning tagasiside on olnud ülimalt positiivne – nii juhtkonnalt, töötajatelt kui ka rahvusvahelistelt partneritelt ning isegi konkurentidelt, kes on huvi tundnud OKIA kontaktide vastu.

Suur tänu kogu OKIA tiimile meie uue kodulehe loomise eest. See on meie firma nägu, mis toetab oluliselt meie turundustegevust ja esinduslikkust kogu maailmas. Me oleme väga rahul lõpptulemusega ning loodame ka tulevikus teha koostööd erinevates veebiprojektides.

Diana Ots ja Kadri Mets,
kommunikatsioonitiim, Shelf Drilling”

Screen Shot 2014-09-05 at 13.30.17

 

Screen Shot 2014-09-05 at 13.31.12

 

Screen Shot 2014-09-05 at 13.30.38

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!