Single blog post

Küllakutse: kel lähiajal veebiarenduse huvi, kliki ja loe lähemalt

Kaupo-KaldaPaar korda aastas võtan ette paarinädalase “ralli” kohtumisi ja kutsun küll neid, kel plaanis praegu või lähiajal midagi veebidisaini ja -arenduse osas. Senised üleskutsed on ootamatult põnevaid kohtumisi toonud. Hetkel peale puhkust on sees just seesama tunne, et tahaks jälle midagi uut ja põnevat teha. Tule, räägime, vaatame, kas saame üksteisele kasulikud olla. 

Meie kompetents on lihtsustatult öeldud hea tasemega veebilehtede, portaalide, mobiiliveebide, kampaaniarakenduste loomine, kasutajaliideste disain, UX. Planeerimine ja strateegia, tipptasemel disain, tehniline arendus – nö võtmed kätte lahendused. Eriti oluliseks peame just oma kaasamõtlemisvõimet.

Anna märku kaupo@okia.ee, kirjelda lühidalt mõtteid ja saame kokku. Annan 18-aastase kogemusega strateegi ja loovjuhina sulle kindlasti hääd nõu ja vaatame, kas “meie kosmosed võiksid kuidagi ristuda”. Head Lavazza kohvi ning igat värvi teed on meil ka.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!