Single blog post

Metrix 500 – palju õnne!

See oli 2009 maikuus kui taasäratasime Metrixi – tasuta statistikakataloogi, aadressiks metrix.station.ee. Tänaseks on langenud üks tõsine verstapost: oma kodulehe Google Analyticsi statistikat jagab juba üle 500 suurema ja väiksema veebilehe, mis teeb Metrixist ülivõimsalt suurima statistikakataloogi Eestis. Lisaks põhistatistikale on summaarne tehniline statistika, äsja lisandusid ka Eesti Facebooki fännilehtede (üle 200 lehe) ja Twitteri ärikanalite (üle 100 konto) edetabelid. Facebookis on värskelt olemas ka Metrixi fännileht.

Suurimad liitunud statistikajagajad viimasel ajal on näiteks Rate.ee, superkinod.ee, on24.ee, upload.ee, naistemaailm.ee, perekool.ee, motors24.ee ja reporter.ee.

Metrixi praktilisus seisneb eelkõige võimaluses näha ajateljel nii edu ja ebaedu ning seeläbi püüda mõista selle tagamaid.

Mis muud kui kutsume üles ka ülejäänud veebisaidid Metrixiga ühinema (õnnestub ehk 2010 a. jooksul 1000 piir ületada?) ning fännilehel arendusettepanekuid tegema. Püüame  jõudumööda oma põhitöö kõrvalt seda head ja kindlasti vajalikku asja edasi arendada.

Metrix.Station.ee

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust