Single blog post

Metrix.ee uuenes – Facebooki graafikud

Arendame tasapisi (koos Toomas Tootsiga, Freqmedia) Metrixit edasi. Praegune uuendus tõi graafikud Facebooki vaatesse.

Nüüd näeb fännide kasvukulgu ajateljel ning tabelina, lisaks saad graafikuid võrrelda kuni kahe teise fännilehega (vt pilt allpool). Kokkuvõttes on mugavam jälgida ja aru saada, kuidas saitide kampaaniad on fänniarvule mõjunud ning erinevaid saite, näiteks konkurente omavahel võrrelda. Kui nüüd käibenumbrid ka kõrvale saaks… :)

Lisaks lihtsustus uute Facebooki lehtede lisamine – saad lisada hõlpsalt kõiki lehti, mille fänn oled. Neid, mis juba süsteemis sees, seal lehel ei kuvata. Lisamine toimub siin.

Tänaseks on Metrixi Facebooki osaga liitunud üle 1200 fännilehe ning Google Analyticsi osaga üle 900 veebisaidi. Lisaks näeb kõigi süsteemi saitide külastajate koondatud tehnilist statistikat.

Metrix.ee arendajateks on Kaupo Kalda (OKIA) ja Toomas Toots (Freqmedia), algidee autoriks Peeter Marvet. Plaanis on võimalusel hakata kuvama ka mobiiliplatforme kajastavat statistikat ning avada Metrix lähiriikides.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!