Single blog post

OKIA tegevjuhina asus tööle Mikko Helbma

Mikko on OKIAs töötanud projektijuhina üle seitsme aasta ja on hästi kursis nii digimaailmas toimuva kui ka klientide ootuste ning agentuuri igapäevatööga.

mikko-helbma

Oleme tänaseks päris pikalt olnud Eesti digiagentuuride esikolmikus, kuid kiirelt muutuvas keskkonnas peab pidevalt arenema, et ikka uuesti ja uuesti klientide usaldust ära teenida. Meie tugev ja kogenud meeskond on viimase aastaga suutnud ellu viia mitmeid Eestis unikaalseid projekte, nagu Euronicsi e-pood, My Delfi uudisteluger, Amservi mobiiliveeb ja Selveri Facebooki kampaaniad. Samuti kiikame järjest rohkem piiri taha ning meie kliendiportfelli on lisandunud ettevõtteid nii Peterburist, Helsingist kui ka Moskvast,” sõnas Helbma.

Mikko Helbma tegevjuhiks asumine suuri muutusi ettevõtte struktuuris kaasa ei too. OKIA strateegina jätkab Eesti üks kogenumaid digivaldkonna eksperte Kaupo Kalda, loovjuhina Kristo Vaarmari ning tehnilist poolt juhib Kalle Volkov.

OKIA on viimase aastaga teostanud ligi 40 digiprojekti, ettevõtte suuremate klientide hulka kuuluvad Amserv Grupp, Estravel, Nordea, Rahvusooper Estonia, Euronics, DNB NordPank, Tallinna Vesi, Mariine Auto, GSMValve.

OKIA kuulub ühtsesse ökosüsteemi reklaamiagentuuriga Der Tank, üritusturundusagentuuriga Broadline, meediaagentuuriga Initiative, turunduskonsultatsioonidele keskendunud Target One’iga ning kommunikatsioonibürooga Peegel ja Partnerid.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust