Single blog post

OKIA uued töötajad – 2 pankurit, õppejõud ja kogemustemeister

OKIA “rahvaarv” on viimase pooleteise aastaga paarikordistunud, iga uus inimene on põnev ning muidugi hoolega valitud. Viimased liitunud on meil 2 pankurit, õppejõud ja tuntud kogemustemeister. :)

Enna Tishler

Teenindusjuht
Enna tegeleb meil kliendisuhtluse, protsesside ja kogu teenindusahela arendamise ning hoidmisega, et kõik laabuks võimalikult ladusalt. Sellele aitab kaasa pikaajaline töökogemus Sampo Pangas, kus ta on olnud seotud nii inimeste, protsesside, müügi kui ka teeninduse juhtimisega. Enna on lõpetanud EBS’s rahvusvahelise ärijuhtimise.

Viljar Komp

Analüütik/Projektijuht
Viljar veab meil tehniliselt keerukamaid projekte. Tal on süsteemidest rohkelt kogemusi – aastaid Sampo Pangas internetipanga teenusehaldurina ning RIA’st (Riigi Infosüsteemi Amet), kus töötas eesti.ee tootejuhina ning puutus tihedalt kokku paljude erinevate süsteemide integreerimisega. Viljar õpib IT Kolledžis.

Tauno Hanni

Front-end arendaja
Tauno on lüliks disainerite ning back-end progejate vahel, näiteks OKIA uue veebi on just tema tehniliselt teostanud. Ta on töötanud Tartu Kutsehariduskeskuses, kus õpetas HTML/CSS kodeerimist, WAI ja LAMP lahendusi ning oli üks veebispetsialisti riikliku õppekava loojatest. Mitmed tema õpilased töötavad täna tuntud ja tunnustatud agentuurides, nagu ka tema ise. Tauno omab üle 10 aastast kogemust freelancerina.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust