Single blog post

OKIA uus veeb väljas!

Oma saabaste eest hoolitsemine on ikka kõige keerulisem. Kuna meie veeb on omas nishis üks enimkülastatumaid Eestis, oli aeg ammu uuenduseks küps. Nüüd on meie uuest veebist esimene etapp valmis ja väljas. Hiljem lisanduvad veel teenuslehed, case study'd ning tõlked. Suur kummardus Valerile disaini ning Taunole koodi eest.

Uus veeb peaks meid märksa paremini peegeldama. Kui nüüd korra eesmärkidele otsa vaadata, siis meie sihtgrupiks on nii ettevõtted ja riik. Inimestena on sihtgruppe lausa 4: ettevõtete juhid, turundusjuhid, it-pealikud ning potensiaalsed töötajad. Riikidest tegelikult kogu maailm, eelkõige lähi-Euroopa, millele hakkame tõlgete valmides ka rohkem rõhku pöörama. Venemaa ja Soomega töö juba käib.

Sõnumina tahame öelda, et me oleme protsesse terviklikult haldav digiagentuur, kes teeb projekte in house, lihtsamatest korporatiivsaitidest, mobiiliveebidest ja turunduslahendustest suurte süsteemideni koos kogu vajaliku loovtööstrateegia ja planeerimisega.

Oma veebiga tahame muidugi ka eristuda, sellest vägagi "just-ainult-nii-tuleb-teha-templiidistuvast" maailmast veidi välja paista, kus jumalaks on google analytics ja bränd ise ära unustatud. Samuti leiame, et ka suured süsteemid võivad seksikad välja näha.

Ning et meil on siin mõnus olemine überlaheda tiimiga ja kohe-kohe hakkame juurde otsima disainerit, meie kõiki praeguseid töökuulutusi näeb alati sellelt viitelt.

 

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust