Single blog post

Veebigurud käivad siin: pixel.ee, Smashing Magazine jt

Smashing Magazine

Veebigurudel – disaineritel, loovjuhtidel, projektijuhtidel, kodeeritajatel – on omad kohad mida jälgitakse. Ühed on foorumilaadsed arutlus- ja tehtud tööde esitluskohad ning teised pigem know-how ja eneseharimise kohad. Toon näidiseks 4 kohta kus veebirahvas "hängib".


Ainus kodumaine

pixel.ee – veebigurude foorum
www.pixel.ee

Enam kui 8 aastat tagasi lõid noored tublid eesti noormehed saidi nimega Pixel.ee. Koht kus esitletakse enda (ülemine vasak blokk) või teiste töid (peamiselt ülemine parem blokk), vahendatakse huvitavaid leide maailmast, arutletakse foorumites veebinduse, kunsti jms teemadel, küsitakse ja antakse nõu levitatakse tööpakkumisi (alumine osa) jne. Ainus eestikeelne koht kus veebitegijad koos käivad ja kus on näha eesti veebiarenduse näiteid (uued veebid).

pixel.ee

 

 Veebiarenduse ajakirjad

Smashing Magazine – www.smashingmagazine.com (Twitteris)
Webdesigner Depot – www.webdesignerdepot.com (Twitteris)
Noupewww.noupe.com (Twitteris)

3 sarnase põhimõttega veebitegemisele keskendunud e-ajakirja mis ilmuvad blogivormis. Rohkelt näiteid tänapäevasest veebidisainist, nõuandeid, õppematerjale, analüüse jms. Tasub silm peal hoida.

Smashing Magazine

Webdesigner Depot

Noupe

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!