Factor

Faktooring lihtsalt ja kõigile - arved sisse, finantsid välja.

Külasta lehte
Full section image - Emotional

Faktooring kõigile

Vaatamata nimele ei ole faktooring keerukas finantsprotsess. Sina saadad Factorile arve, mida soovid rahaks keerata, läbid kiirelt hindamisprotsessi ja voilà! Raha saabub mõõduka kiirusega arvele. Seega - kuidas me vuntsime selle protsessi niivõrd üles, et oleks selge nagu allikavesi?

Full section image - Emotional

Efektiivselt ja kiiresti

Factori leht sai peen, minimalistlik ja võiks ehk isegi öelda, et mänguline. Võiks öelda ka, et on ennekuulmatu segada mängulisust pealtnäha tõsise finantstegevusega. Finants on ju tõsine asi: ülikonnad, kohvrid ja kipras kulmud. Mängulisus on aga põhiline faktor ;) lehe edus ja lihtsuses. Lihtne asi, lihtsalt kujutatud. Lehele on ehitatud ka kalkulaator, mis annab sulle kui kasutajale ka esmased hinnangud, mille võid vormi kohe edasi kanda. Lihtne.

Full section image - Emotional

Meetod

Näita läbi näidete! Factori esilehel asetsev tekstikomponent kuvab jooksvalt uusi ja uusi näiteid, mida ja kuidas on faktooritud. (Näited pole muidugi reaalajast tulenev voog.)  Liikuvad ikoonid ning lakoonilised illustratsioonid kombineeritud kergete värvidega hoiavad tuju rõõmsa ning viisaka, ärilisegi ehk. Need aitavad enim tõrjuda finantsilist tõsisust, aga säilitada usaldusväärsust.
Full section image - Emotional

Tao, kuni raud on kuum

Viisime kokku lihtsa esteetilise lahenduse ja pealtnäha keeruka finantsprotsessi. Kui kahtlustad, et ka sinu äri võiks sellest midagi võita, siis siruta käsi.

Mõtleme koos