La Muu

La Muu on kohalik jäätisetootja Telliskivis. Andsime oma panuse, et nende imemaitsvad tooted brauserisse jõuaks.

Külasta veebi
Full section image - Emotional

Keeruline algus...

La Muul oli vaid üks lihtne staatiline leht, mis kuvas vaid tähtsaimat infot ja mõnda kontakti. Vajadus korrektuuride järgi oli ilmselge, kuna La Muu toode ei ole argine ega tavaline. See on hüperspetsiifiline ja kõrgekvaliteediline kodukootud jäätis, mille puhul on oluline nii protsess kui ka toorained.

Emotional

...aga majesteetlik lõpp!

Valmistooteks sai samuti käsitöö ja kirega loodud veebileht, mis sisaldab endas kõike ja kõiki La Muu-ta seotuid. Professionaalid KOORes lõid tugeva brändingu, millele lõime ladusalt veebistruktuuri. Lehele ehitasime ka mugava otsingumooduli, mis laseb sul leida lähima poe, kust võib su lemmikmaitset leida. Kui tunned, et vajad rohkem teavet selle kohta, mida tarbid, siis ka see on nüüd oma täies hiilguses esindatud - täpselt ja korrektselt, mis on millises jäätises ja kust see pärit on. Eestlastelt eestlastele!

 

Full section image - Emotional

Aga teekond?

Ikka nädalakaupa. Lööme suured ülesanded sprintideks laiali ja planeerime meeskonna töö. Kogu protsess läks ladusalt ja hõlpsalt, kui välja arvata see, et arendaja murdis vahepeal oma randme ning pidi kogu koodi eriti hoolikalt ühe käega välja trükkima. Meil oli kahju, kliendil oli kahju, aga toode sai valmis ja kõik jäid rahule.

 

Full section image - Emotional

Tahad ka lusikat?

La Muu projekt oli eriti maitsev, aga kui sa arvad, et suudad seda trumbata, siis palun - võta ühendust ja mõtleme koos lahendusele.

Mõtleme koos