Telia Kõnekeskus

Kuidas lihtsustada tööd klienditoes läbi disaini ja hea kasutajakogemuse?

Full section image - Emotional

Uus rakendus uue näoga

Telia pöördus meie poole konkreetse eesmärgiga: kaasajastada nende praegu kasutusel olevat kõnekeskust. Vankri ette rakendasime tänapäevase disaini põhimõtted, piitsutades neid oma teadmiste ning oskustega. Iganädalase töö kaudu kasvas sellest protsessist välja uhiuus Telia Kõnekeskus, mis võetakse kasutusele niipea, kui arendusosakonnas antakse roheline tuli.

Full section image - Emotional

Tööriist ja iluasi

Telia Kõnekeskust kasutatakse kõikjal Telia operatsioonides, seega hästi varustatud ja läbimõeldult funktsioneeritud tööriist on kõrgelt hinnatud. Eriti veel kuna me ei saa ette näha kõikvõimalikke olukordi, mis võivad suure ja rahvusvahelise kontserni kasutajatoes tekkida. Sea kõnesid ootele, anna neid edasi või määra meeldetuletusi - pelgalt kild loodud tööriistast. Mitmekülgsust rõhutab ka komponendipõhine disain. Laiendused, muudatused ja vahetused lähevad valutult nii kasutajale kui arendajale.

Full section image - Emotional

Lahenda muresid kõikjalt

Luues Telia uut kõnekeskust, keskendusime eelkõige personaalsematele seadmetele: nutitelefonid ja tahvlid. Muutes kõnekeskuse kaasaskantavaks taastasime tööst kadunud vabaduse. Kui su nutitelefon on sinuga, võid vastu võtta kõnesid, genereerida raporte või tuhnida statistikas täpselt nagu täislahenduses arvutis. Soovid minna Peipsi äärde päevitama ja pääseda kontorist mõneks ajaks eemale? Pole probleemi. Võta ainult mugavad klapid kaasa, käsi väsib nutika hoidmisest kergelt ära.

Full section image - Emotional

Usalda ja kontrolli

Telia teadis hästi, milleks oleme võimelised ning mida esindame. Meie ühine arusaam ja üksteise mõistmine aitas töönädalatel kärmelt ja veatult mööduda. Toode valmis nädalaste sprintidega, hoides klienti kogu aeg suhtluses. Seda kõike just selleks, et kõik oleksid ühel lehel ning kursis toimuvaga. Loodame ka edaspidi viia läbi sarnaseid projekte ning teenidada selliseid kliente nagu Telia. Seega, kui juhtud olema samuti üks sellistest klientidest, siis ära pelga kirjutada.

Mõtleme koos