Single blog post

Postitus neile, kel lähiajal mõni digilahendus plaanis

Kaupo-KaldaKuna meil on tulevatel suvekuudel veel nö vabu auke ressurssides, kutsungi siinkohal kohtuma ja juttu vestma neid, kel lähiajal mõni veebilahendus plaanis, mille lansseerimiseks sobiks näiteks varasügis, väiksemad ka varem. Koduleht, portaali või rakenduse disain, mobiiliveeb, e-turunduslahendus. Olen aeg-ajalt ikka selliseid üleskutseid teinud ja need on viinud väga ägedate kontaktide ja projektideni.

Olen selle ja järgmise nädala kalendrid sättinud suhteliselt “vabameelseks” ja valmis huvilistega kohtuma. Minu roll projektides on analüüsida teie äri ja jõuda õige digilahenduse idee ja kontseptsioonini. Sest kõik hea algab heast ideest.

kaupo@okia.ee on kontakt, kuhu saab saata esialgsed mõtted. Võin alati saata sulle ka nn briifiküsimustiku, mille abil ise esialgne lähteülesanne kokku panna. Edasi jätkaks projektijuhi käe all juba meie kirglik tootmistiim – disainerid, kodeerijad, progejad, sõltuvalt projektist.

Tule külla, saame kokku ja räägime, kas saame üksteisele kasulikud olla.

Mõned meie viimase aja tööd:

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!