Single blog post

Praktiline nõuanne: Mailinator aitab registreeruda anonüümselt ja võidelda spämmi vastu

Tihtilugu on vaja ennast kuhugi kasutajaks registreerida, nö sunnitult, kuigi kui sa tahad midagi lihtsalt korra vaadata. Pea alati küsitakse meiliaadressi ja sellele järgneb tavaliselt spämmilaviin. Aga selle vastu on lihtne ravi.

Nimelt on olemas tore teenus nimega Mailinator.com. Ta võtab vastu misiganes@mailinator.com meile ilma, et sellist meiliaadressi eelnevalt eksisteeriks.

Proovi ise järele, saada misiganes@mailinator.com aadressile kiri (“misiganes” asenda millega iganes soovid muidugi), nime www.mailinator.com lehele ja toksi sinna see “misiganes” sisse. Voila, meil on kohal.  Mõne tunni pärast see kustutatakse automaatselt.

Vaata videost tutvustust:

Muidugi ei tasu sinna saata midagi sellist, mis on sulle kriitiline ja väga isiklik, aga testkontodeks jms on see supermugav. Kui tahad veidigi kindlamat tunnet, pane “misiganes” asemele midagi keerukamat, näiteks srq2rq2fgT423r4ew@mailinator.com vms, mis sisuliselt on parooliga samaväärne.

Kui kasutada liiga levinud nime, näiteks john@mailinator.com, siis loevad seda tõenäoliselt paljud võõrad silmad, näiteks sinu omad just NÜÜD.

Kuna mõned saidid on Mailinatorist teadlikud ega lase selle kaudu registreeruda, siis Mailinatori esilehel on ka mitme alternatiivse domeeni variandid, näiteks spamgoes.in, mailtothis.com, mailismagic.com jne. Siis kasutadki meiliaadressi john@spamgoes.in ja see lihtsalt suunatakse Mailinatorisse edasi.

Kasulik asi, mida laikida ja jagada :)

Share on your favorite social network:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua Sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!