Single blog post

Rahvalood.ee on uus veebileht, mis kogub põnevaid lugusid

Eesti muuseumid on Eesti Vabariik 100 raames ellu kutsunud ühise kogumis- ja uurimisprojekti „Eesti 1987–2000: murdekoht või lahtihüpe“. Muuseumid üheskoos teiste mäluasutustega ning kaasates teadlasi keskenduvad projekti käigus lähimineviku uurimisele.

Projekti eesmärk on uurida protsesse üleminekuühiskonnas eelkõige üksikisiku argielu kogemusest, kuna senised uurimused on keskendunud ennekõike poliitiliste, majanduslike ja ühiskondlike muutuste kajastamisele.

Rahvalood.ee

Selle kogumistöö jaoks lõime lihtsa veebilehe-rakenduse, millega inimesed saavad oma mälestusi muuseumitele edastada ning teiste omi lugeda.

Meie poolt tuli projektile nimi, stilistika, kogu asja nägu, kasutusloogikad, veebidisain ja teostus – kogu värk.

Praegu kogutakse lugusid 90ndatest, nii et kui võimalik, anna ka enda panus aadressil www.rahvalood.ee

Saame aidata?

Kui sul on vajadus veebirakenduse või veebilehe järele, võta ühendust, arutame kõigepealt asja ja vaatame koos, kas saame aidata. Kaasa arvatud lähteülesande tegemisel. Kirjuta palun info@okia.ee ja see jõuab õigete inimesteni.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust