Single blog post

Sul on digilahenduse idee või partnerivajadus – tule minuga sellest rääkima!

Ma umbes korra aastas kutsun inimesi külla juttu ajama. Inimesi, kellel mõlgub peas mõte mõnest veebiprojektist ja oleks vaja kaasamõtlemist, et sellega kuhugi edasi jõuda. Võibolla see on asi sul juba olemas, aga vajaks uuendamist, värsket pilku, abi. Olgu see siis kontseptsioon, kasutusmugavus (UX), disain, mis iganes haakub.

Kohtun tihti inimestega stiilis “nii kahju, et me varem ei kohtunud“, kui me oleme faasis, kus on vaja asjadele kontseptsioon luua. Mida ja kuidas üldse teha, sisuliselt, äriliselt, disainilt.

Ma ei pressi kedagi kohe tellima ega ürita Sind müügijutuga pikali joosta, vaid kõigepealt vaadata ja arutada asja ning mõelda, kas sellel on perspektiivi ning kuidas võiks parima lahenduseni jõuda. Samas ootaksin, et suhtud asjasse tõsise plaaniga ikkagi midagi ägedat ette võtta, et asjast oleks reaalset kasu.

Ja üldse testiks, kas meie keemiad omavahel toimivad. Kes mind tunneb, teab, et mul on strateegi ja UX disainerina veebikogemust ca 20 aastat ja olen päris sõbralik kaasamõtlev inimene. :)

Meile on nende üleskutsetega tegelikult aastatega tekkinud päris palju sõpru ja ka kliente, ühemehefirmadest suurettevõteteni välja, mistõttu tean, et see formaat toimib väga hästi.

Kirjuta julgelt oma mõtetest kaupo@okia.ee ja lähema nädala paari jooksul võiksime istuda ja arutada. Nagu ikka – kohvi ja teed meil jagub. Asume Laeva majas, Vabaõhumuuseumi tee 1-403.

***

Loe ka Äripäeva artiklit, miks ma seda teen.

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!