Ideest lahenduseni ühes mõtlevas, disainivas ja arendavas majas

Mõte, kontseptsioon, bränding

Mõte, kontseptsioon, bränding

Uberite, Taxifyde ja Woltide kiiluvees on sind tabanud järgmine maailmamuutev mõttevälgatus, aga vajaka jääb võimsusest see teostuseni viia? Suudame sulle pakkuda täisteenust alates toore idee rafineerimisest, lõpetades valmis toote viimaste lihvidega.

Tule laua taha, paneme kokku MVP tegevusplaani ja üleüldise keele visuaalidele ning kommunikatsioonile.

UX, kasutajatestimine, prototüüpimine

UX, kasutajatestimine, prototüüpimine

UX ehk kasutajakogemus sätib paika su toote seletamatu tunnetuse. Mis nupp viib kuhu, mis lõik mida ning kuidas ütleb ja kuidas kõik tükid üldse kokku langevad. Siia kuulub ka tihtipeale unustatud osa – copywriting.

Kasutajakogemuse faas on põhjalik: loome prototüüpe, testime, parandame, täiustame ja testime kuni süsi pliiatsist on läinud. Selle tulemuseks on stabiilne raamistik ja arusaam, millele UI disainerid hakkavad looma nägu.

UI disain, illustratsioonid-ikoonid

UI disain, illustratsioonid-ikoonid

Eelnevas etapis loodud põhjad tuuakse sisse disainilauda ja hiirtele antakse kuuma. Siin staadiumis loome su tootele esimest korda näo ja koged, milline võiks see valminult välja näha. Käiku lähevad stiiliraamatud, ikoonid ja illustratsioonid.

Kuna elame üsna kärmelt muutuvas maailmas, siis oleme viimistlenud enda parimateks tööriistadeks sisukomponendid. Neid armastavad nii disainerid kui ka arendajad ja nende kasutamine muudab toote lihtsasti konfigureeritavaks, et vajadusel reageerida muutuvatele tuultele.

Arendus, testimine ja live

Arendus, testimine ja live

Järg jõuab arenduslauda ning algab kõige pingelisem osa: kodeerimine. Protsessi aitab tunduvalt kiirendada WordPressi platvorm, mis katab 95% meie klientide vajadustest. See aga muidugi ei välista erilahendusi ega erijuhtumeid. Võib loota, et arendusmeeskond oskab välja pakkuda vastuseid kõikvõimalikele disainerite soovunelmatele.

Programmeerimise loomulikuks osaks on ka testimine. Seda nii koodi kui ka loogika tasemel. Intensiivne testimine võimaldab välja triikida enamuse koodis pesitsevatest viperustest ja tagab toote stabiilse veeskamise.

Agiilse plaaniga haarame härjal sarvist

Agiilse plaaniga haarame härjal sarvist

Seda uuendatakse kuust kuusse, nädalast nädalasse ja eeldab sinult täielikku pühendumist. Tiimi liikmena osaled kõigis protsessides täies mahus ja võid iga hetk tüürida uuele kursile või tõmmata hoopis pidurit. Ehitus kulgeb sinu taktis – soovid kahe kuu pärast olla turul investeeringut tagasi teenimas? Broneeri kogu tiim ja vaatame, milleks me tegelikult võimelised oleme.

6 sammu eduni...

  • Esmane kohtumine
  • MVP lahinguplaan
  • Eelarve ja graafik
  • Protsessi planeerimine
  • Disaini ja arenduse töönädalad
  • Iganädalased kokkuvõtted

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!