Single blog post

Uued kodulehed OKIA Tiimilt, vol 3

Suvi ja pool sügist selja taga, vahepeal on kõvasti tööd rabatud ja uhkeid veebilahendusi valmis saanud. Sel perioodil on meiega liitunud ka 3 uut tipptegijat: disainer Valeri Torf (tema värskeim töö allolevatest on Amserv) Entity Studiost, loovjuht Veiko Jääger (värskeim töö samuti Amserv) EMT-st ning IT-arendusjuht Margus Roo Delfist. Eelmise ülevaate tegime maikuus.

 

Viimased OKIA tööd:

Amserv
www.amserv.ee
Amservi uue veebi esimene etapp on edukalt selja taga. Visuaalselt nauditav ja tehniliselt põnev veebilahendus annab hea ülevaate kogu grupi automüügist.

Amserv

 

Sampo Life E-investor
www.sampolife.ee/e-investor
Lähteülesanne sisaldas keerukat valdkonda, selgeid ärieesmärke, rohkelt erinevaid seotud andmeid ning nende arusaadavaks muutmist igapäevasele külastajale. EriLahenduses on rohkelt valemeid, taustal loogikapähkleid ning lõpptarbijale mõnus moodne kasutajaliides. Uuri järele, selle veebi abil on investeerimine oluliselt lihtsam kui seni ka algajale ja alustada saad ka väikestest summadest. 

Sampo Life E-investor

 

Sampo Life Fixed Income
www.sampolife.ee/fixedincome
Sampo Life toote Fixed Income microsite. OKIA tootis kogu projekti, k.a. videod ja copy.

Sampo Life Fixed Income

 

DnB NORD Pank
www.dnbnord.ee
DnB NORD Pangale valmis uue kontseptsiooni ning visuaaliga veebileht. Rohkelt tähelepanu sai pööratud info lihtsalt leitavusele.

DnB NORD Pank

 

EAS juhtimine.ee
www.juhtimine.ee
EAS-i juhtimisalane portaal juhtimine.ee sai uuendatud ilme, täielikult uue kontseptsiooniga avalehe ning ammuoodatud ühenduslüli sotsiaalmeediaga – Twitteriga.

EAS juhtimine.ee

 

Rikets lillepood
www.rikets.ee
Riketsi e-pood sai uuendatud ilme.

Vaata lisaks: Teenused > E-kaubandus, kaardimaksed

Rikets e-pood

 

SOL
www.sol.ee
8000 töötajaga puhastusteenuseid pakkuva kontserni Sol Eesti esinduse värske veeb kannab edasi ettevõtte päikeselist äripoliitikat ning on läbimõeldult asjalik ja lihtne kasutada.

Sol

 

Rehvivahetus.ee
www.rehvivahetus.ee
Rehvivahetus.ee veebileht sisaldab korralikku tooteotsingut mugava kasutajaliidese ning moodsa ilmega.

rehvivahetus.ee

 

Mira
www.mira.ee
Mira koduleht sai uuendatud ilme.

Mira

 

ariblogi.station.ee
ariblogi.station.ee
Eesti innovaatilisim blogikataloog sai uue põneva alajaotuse – Eesti äriblogid. Hea võimalus äriblogidest ülevaate saamiseks valdkondade ja/või loetavuse kaupa. Kontrolli, et ka Sinu ettevõtte blogi oleks seal registreeritud. OKIA poolt on kasutajaliides ja selle disain, ideid ja arendustöid jagub veel pikalt. 

ariblogi.station.ee Äriblogid

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!