Single blog post

Uus kontor ametlikult avatud. Pildid.

Ühe hingetõmbega öeldes: 250 külalist, üks huvitavam kui teine, suurepärane meeleolu, Anni Arro köögis askeldamas (mmm…), DJ-d ja VJ-d, hiiglaslik hüpnootiline diskokera, vinüülplaadid ja konteväristav bass raamatukogus, mustkunstnik, kingitused ja kallistused, turundusinimeste ja firmajuhtide eriti tihe kontsentratsioon per m2, ohjeldamatult sööki-jooki, taaskohtumised ja äratundmised, tantsushow, ülihea musa, nonstop lauajalgpall, hunnik mõnusaid sohvasid, video-retro-psühho-lounged, chillroom 2. korrusel, kellataju kadumine, fotograafid, mõnus hubane mittekontorlik kontor, puhas lust ja rõõm.

Veebiagentuur OKIA, reklaamiagentuur Tank ja turunduskonsultatsioonifirma Target One avasid ametlikult oma ühise uue kontori Baltika Kvartalis, Veerenni 24. Eelmises pesakastis Narva maanteel peatusime ligi 9 aastat, 2009. juunikuus sai lõpuks uus "offis" valmis. Tule külla!

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!