Single blog post

Valmis Balti Spooni uus koduleht koos kaunite looduspiltidega

Balti Spoon on vinge oma valdkonna ettevõte. Kui me hakkasime selle projekti lähteülesannet kokku panema, avastasime, et kõik tuntumad nimed maailmas on suht ühte nägu, ei eristu ning ei tekita mingit emotsiooni. Fookuses on kuiv info, esitlus on igav. Et noh, tehakse spooni, vineeri, "how sexy is that?". On küll sexy, väga sexy, kui asjale nutikalt läheneda.

Sait on B2B suunitlusega ning presenteerib ettevõtte olemust, eestimaist tausta ning toodete kvaliteeti. Kuna toode ise on superilus, looduslähedane, ikkagi päris puit, mitte plastlaminaat, siis see sai ka aluseks võetud. Lisaks on ettevõte moodne, hästi juhitud, väga võimekas, maailma suurimaid kasespooni tootjaid, näiteks. 

Saiti illustreerivad Eesti ühe kõvema loodusfotograafi Sven Zaceki loodusfotod, esilehel 2011 Eesti parimaks loodusfotoks tunnistatud ehk "Grand Prix" võitnud pilt hommikusest päikesetõusust uduse metsa kohal.

Leht on optimeeritud ka tahvelarvutitele, et oleks mugavaks ja soliidseks esitlusvahendiks näiteks messidel ja ärikohtumistel.

www.baltispoon.ee

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust