Single blog post

Valmis Elke Mööbli uus koduleht

ELKE Mööbel sisustab kodusid, kontoreid ja avalikke ruume parimate tootjate mööbli, valgustite ja aksessuaaridega. Väärikas mööblidisain vajas samaväärset veebi ja uus koduleht saigi äsja üles. 

Vaata www.elkemoobel.ee

Siim Siigur, Elke Mööbli tegevjuht:

Lähtepunktiks oli idee teha Elke Mööblile täiesti uus ja kaasaegne kodulehekülg, mis oleks kasutajale lihtne ja selge. Üheks oluliseks väljakutseks oli teha kodulehekülg selliselt, et see toetaks meie ligi 20 aasta pikkust kogemust, tekkinud kuvandit ja selle aja jooksul saavutatut.

Meil on hea meel, et meie partneriks sai Okia. Nende suurimaks tugevuseks on olnud see, et nad said väga hästi aru meie nägemusest. Tulemus sai selline, mis annab edasi meie olemuse – ajatu, šikk, samas lihtne ja selge, ilma liigsete kaunistusteta.

elke-moobel-web

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!