Single blog post

Valmis mobiilne lugemisvahend BNS-i uudisvoole

BNSTänaseks on selge, et mobiiliseadmete osakaal on üha kasvamas ja see on tekitanud reaalse vajaduse veebide järele, mis oleks kohandatud just nutivahenditega kasutamiseks. Pole oluline, kas me räägime siin responsive  või adapteeruvast lahendusest, mobiilidele mõeldud eraldi veebist või muust taolisest.

Et pakkuda oma klientidele võimalikult head ja sujuvat tervikkogemust, tuleb oma kanalitele pilk peale visata ja mõelda läbi, mida olemasolevast saab ära kasutada, mida vaja juurde luua ja mida saaks paremaks teha.

BNS tegi seda ja pöördus meie poole, et me aitaksime neil valmistada just neid muutuseid silmas pidades mobiilse veebi. Projekt sisaldas uue kontseptsiooni ja disaini loomist ning selle integreerimist BNS-i taustsüsteemidega. Lähtusime eesmärgist luua ökonoomse kuluga lihtne ja soliidne mobiilne lugemisvahendi BNS-i uudisvoole.

Disaini loomisel olid meie märksõnadeks lihtsus ja selgus ning eesmärgiks oli sisu esile toomine ning kasutajaliidese sidumine ühtseks tervikuks.

Projekti muutis põnevaks asjaolu, et OKIA majas valmistatud disain ja HTML koos vajaliku funktsionaalsusega tuli siduda juba olemasoleva sisuhaldustarkvaraga. Nimelt CMS kasutab nn portlet-põhist süsteemi, mis tähendab, et lehe erinevad tükid on klotsid, mida programm käsitleb eraldiseisvatena. Et saada sellest kokku üks terviks, mis vastaks ka loodud disainikavandile, oli hea väljakutse meie arendustiimile.

bns-mobile

Kindlasti on mainimist väärt, et mobiilsele veebile ei sisestata sisu eraldi. Kõik on 1:1 juba olemasoleva sisuga. Selleks, et juba olemasolevaid artikleid kuvada mobiiliveebis, kirjutati programm, mis selle sisu kohandas mobiilis tarbimiseks.

Kokkuvõttes on meie jaoks kõige olulisem teadmine, et klient on tulemusega rahul ja usume, et seeläbi ka BNS-i lugejad, kelle jaoks saime luua võimaluse, mis aitab uudistega kursisolemise muuta oluliselt operatiivsemaks ja mugavamaks.

Teenust saavad tarbida maksvad kliendid aadressil m.bns.ee

Kliendi kommentaar – Kaido Koorits:

"Olen OKIAga väga rahul, paindlik ja professionaalne tiim, kes tuleb alati võimalusel kliendile vastu ja pakub parimat võimalikku lahendust ning viib lubatu ka 100% ulatuses ellu."

 

Suured tänud Valgevenes resideeruvale programmeerijale Aleksei Bogomazov’le, kes pakkus vajalikku knowhowd antud lahenduse loomiseks.

Ja kõigile teistele, kas arvavad, et vanad süsteemid ei kõlba kuhugi, siis tegelikult ei ole asi üldse nii lootusetu – mobiilsetele seadmetele sisu kohandamine ei tähenda ilmtingimata uue platvormi loomist.

Kui sind huvitavad mobiilsed lahendused, kirjuta meile: info@okia.ee

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!