Single blog post

Valmis Nordea panga kultuuriportaal 5* (Viis tärni)

viis-tarni-logoNordea pank on sihtgrupini jõudmiseks valinud ühe eriti põneva tee – läbi kvaliteetsete kultuurielamuste. Seda nii kultuuri otseselt toetades, kui ka väärt infot otsides ja jagades. Selleks on loodud oma nimi ja sümbol: 5* (viis tärni).

Peamiseks väljundiks oli seni Facebooki fännileht (soovitan kindlasti liituda), kuid puudus üks keskne maandumiskoht, kuhu info kokku koondatakse, kuhu viidata uudiskirjadest, kuhu saata Google otsirobotid jne.

OKIA on Nordeaga koostööd teinud pikki aastaid. Seekord aitasime teha 5* logo ja miniportaali, mis on näha aadressil kultuurisober.nordea.ee

Sait on minimalistlik, ilus, fokusseeritud ja mõnusalt kasutatav kõigil ekraanidel. Teeb täpselt seda, mida tegema peab – jagab väärt kultuurielamusi, ka neid, mis ei käi läbi peavoolumeedia.

norde-viis-tarni-ipad

Kliendi kommentaar:

"Teeme koostööd juba mitmeid aastaid ning tunnen, et mõtleme paljudest asjadest sarnaselt. Oleme Nordea toetustegevuste arendamisel varemgi OKIAga aktiivses dialoogis olnud ja seeläbi ühiselt kindlasti veelgi paremate lahendusteni jõudnud. Võib öelda, et olime kultuuriveebi tegemisel pigem võrdsed partnerid kui tellija-teostaja suhtes. See oli hea võimalus ka pangandusvaldkonna väliselt teineteiselt õppida ja uuenduslikke ideid ellu viia.

Otsides võimalusi inimeste meelte avardamiseks ja elamuste rikastamiseks, ajame ühist asja endast suuremate eesmärkide hüvanguks. Äge on teada, et saame ajas muutuda selles vaid paremaks.

Mirjam Mikkin,
Nordea Pank"

Aitähhid! Nordea poolelt Piret ja Mirjam – kummardus teile. OKIA poolelt Mart (disain), Kristjan (kood), Mikko (projektijuht) ja Kaupo (kontseptsioon) – tublid poisid, hea töö. :)

okia-portfolio-5tarni

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust