Single blog post

Valmis sihtlaen.ee maandumisleht

sihtlaenSihtlaen.ee annab mõistliku intressiga tagatiseta laenu ning teeb seda tänaseks teadaolevalt edukalt. Oma roll on selles ka OKIA’l, kes tegi neile kogu veebikontseptsiooni koos responsiivse teostusega. Küsisime kliendilt ka kommentaari.

Ketly Freirik:

“OKIA näitas kohe koostöö alguses, et nad on väga tugevad iseseisvalt mõtlejad ning julgevad välja pakkuda lahenduse, milles sõna-sõnalt varasemalt kokku lepitud ei ole. See on täpselt see lisaväärtus, mida enda koostööpartneritelt ootame ning selle tulemusena sünnivad igati positiivses mõttes mitte ootuspärased lahendused, mis on huvitavad ning eristuvad. OKIA detailideni läbimõeldud visuaalse lahendusega ning DeskRocki süsteemiarendusega saime endale huvitava disainikeelega ning kasutajale lihtsa kodulehe, mis toovad meie toote omadused väga hästi esile. Kindlasti peab ka ära märkima, et tegemist oli ajakriitilise projektiga, mistõttu oskame väga kõrgelt hinnata ka OKIA efektiivset töökorraldust. Igati väärt partner.”

Täname klienti, kes usaldas ja lasi meil vabalt mõelda :)

www.sihtlaen.ee

sihtlaen

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Oleme digiagentuur Telliskivi Loomelinnakus, millel on kindlad disaini- ja arendusteadmised. Ehitame valmis veebisaite, mobiilirakendusi ja arendame veebipõhiseid äriteenuseid.

Võtta ühendust