Single blog post

Valmisid AS Merko Ehitus kontserni uued kodulehed

merko-groupHiljuti said valmis ja üles Merko kontserni uued kodulehed. Seekord laseks meie kliendil rääkida, mis olid eesmärgid ja kuidas see kõik kulges.

Suur aitäh Merko rahvale väga meeldiva ning professionaalse koostöö eest!

Merit Välba, Merko kommunikatsiooni- ja turundusjuht:

Koostöös OKIAga valmis uus koduleht AS Merko Ehitus kontsernile, sh eraldi koduleht börsil noteeritud ettevõttele AS Merko Ehitus (www.group.merko.ee) ning tütarettevõttele ehk Eesti juhtivale ehitusfirmale AS Merko Ehitus Eesti (www.merko.ee). Läti ja Leedu tütarettevõtete kodulehed on veel arendusjärgus. Kõik veebilehed tulevad samal põhjal, tagades läbivalt kontserni ühtse käekirja.

Eesmärk oli luua kaasaegne ja funktsionaalne koduleht, mis annab hea ülevaate Merko konkurentsieelistest ja tegevusvaldkondadest ning valminud objektidest. Objekte aitab hästi esitleda spetsiaalselt välja arendatud otsingufilter ning värskust lisavad visuaalselt nauditavad Tiit Veermäe fotod. Börsiettevõtte kodulehe puhul on oluline info edastamine investoritele ja aktsionäridele – selleks uuendasime koos kodulehega ka aruannete visuaalset käekirja ning võtsime kodulehel kasutusele kolmanda osapoole, rahvusvahelise teenusepakkuja Investis rakenduse finantsnäitajate ja aktsiainfo esitlemiseks. Merko Ehitus Eesti koduleht on suunatud lõppkliendile, koondades lisaks ka info korterite arenduste ja müügi kohta. Koduleht on kui elusorganism, nii et sisu täiendamine ja lihvimine jätkub jooksvalt.

Koostöö OKIAga sujus suurepäraselt. Hindame kõrgelt usaldusväärsust, avatud mõtlemist ja tulemusele orienteeritust. Vähem oluline ei ole fakt, et lisaks tõelistele professionaalidele on tegemist super ägedate inimestega (tänud, Mikko, Carol, Kalle ja Kristjan!). OKIA tabas hästi ära me ettevõtte olemuse ja disainikeele. Oleme väga rahul, et koostöö tulemusena sündis ehitusettevõtte kohta heas mõttes ehk veidi ootamatult tempoka visuaalse käekirjaga veebileht, mis samas vastab kõikidele tänastele tehnilistele nõuetele.

www.merko.ee / group.merko.ee

merko-group

Jaga postitust oma lemmikus sotsiaalmeediakanalis:

Jumbotron

Räägime edasi?

Pikk kogemus disainimaastikul on näidanud, et parimad tulemused kasvavad kommunikatsioonist ja sõprusest. Seetõttu soovimegi luua sinuga sooja ja siira partnersuhte, mis kannaks vilja ka aastaid pärast esimest teretust. Üheskoos võime seada verstapostid kasvõi silmapiirile, vahemaad kartmata.

Olen valmis!