Disain ja UX

UX ehk kasutajakogemus sätib paika su toote seletamatu tunnetuse. Mis nupp viib kuhu, mis lõik mida ning kuidas ütleb ja kuidas kõik tükid üldse kokku langevad. Siia kuulub ka tihtipeale unustatud osa – copywriting. Kasutajakogemuse faas on põhjalik: loome prototüüpe, testime, parandame, täiustame ja testime kuni süsi pliiatsist on läinud. Selle tulemuseks on stabiilne raamistik ja arusaam, millele UI disainerid hakkavad looma nägu. UI ehk disain, illustratsioonid-ikoonid. Eelnevas etapis loodud põhjad tuuakse sisse disainilauda ja hiirtele antakse kuuma. Siin staadiumis loome su tootele esimest korda näo ja koged, milline võiks see valminult välja näha. Käiku lähevad stiiliraamatud, ikoonid ja illustratsioonid. Kuna elame üsna kärmelt muutuvas maailmas, siis oleme viimistlenud enda parimateks tööriistadeks sisukomponendid. Neid armastavad nii disainerid kui ka arendajad ja nende kasutamine muudab toote lihtsasti konfigureeritavaks, et vajadusel reageerida muutuvatele tuultele.

E-poed

Omame kogemust nii pisikeste ja standartsete e-poodide loomisel kui ka suurte ning rahvusvaheliste lahendustega kus integratsioonide maht ületab e-poe enda arendusmahtu. Läbimõeldud, funktsionaalse ja kliendi ootustele vastava e-poe arendamise aluseks on lähteülesanne. Lähteülesande põhjal loome konkreetsed tööülesanded vajalike komponentide ja vaadete arendamiseks. Keerukamate ja suuremate e-poodide loomisel aitab lähteülesande osadeks jaotatud arendusprotsess teenust kiiremini lansseerida. E-poodide tehnilistes lahendustes oleme paidlikud ja tugineme ennekõike projekti ärivajadustele. Vajadusel liidestame lehega välised platvormid, et tööprotsesse maksimaalselt automatiseerida.

Infosüsteemid

Loome infostüsteeme mille abil on võimalik oma äri automatiseerida või lahendada muid tehnilisi kitsakohti. Tugineme ärianalüüsi tulemi alausel loodavale prototüübile, kus võrdsustame ühtselt funktsionaalsust, kasutajamugavust ja tehnilise lahenduse jätkusuutlikust.

Veebid

Läbimõeldud, funktsionaalse ja kliendi ootustele vastava veebilehe arendamise aluseks on lähteülesanne. Lähteülesande põhjal loome konkreetsed tööülesanded vajalike komponentide ja vaadete arendamiseks. Keerukamate ja suuremate veebise loomisel aitab lähteülesande osadeks jaotatud arendusprotsess jaotada arendust etappideks, mis võimaldab teenuse kiiremini lansseerida. Veebiarenduse tehnilistes lahendustes oleme paidlikud ja tugineme ennekõike projekti ärivajadustele. Vajadusel liidestame lehega välised platvormid, et tagada maksimaalne kasutajamugavus.